»

Okénko čtenářů

Oceňujeme každou zpětnou vazbu a komentář, které jsme dostali po prvních dvou vydáních našeho časopisu. Protože tvoříme tento časopis pro vás, naše čtenáře, neváhejte se podělit s námi o své myšlenky, komentáře, přání nebo tipy, co byste rádi našli v příštích číslech.

Všechny komentáře jsou vítány na productivity@cz.atlascopco.com

Zřejmě ještě pod vlivem dovolené byl pro mě nejzajímavější článek o Polsku ze strany 9. Loňský i letošní rok jsem tam i s rodinou na dovolené byl a pobřeží Baltu je prostě úžasné. Bohužel nezbývá než souhlasit s první větou článku – Polsko, jedna z nejméně doceněných evropských zemí, má návštěvníkům co nabídnout ve všech směrech… Díky vlastní veskrze pozitivní zkušenosti to mohu potvrdit a návštěvu Polska doporučuji všem svým známým.

Zaujal mne článek „Audity a pravidelné kontroly instalace stlačeného vzduchu“, protože nám dal nové podněty na úspory nákladů na výrobu stlačeného vzduchu a jeho efektivního využívání.

Nejzajímavějším článkem pro mě byl “Water for all: Zaměstnanci vedená humanitární iniciativa”.Tento článek ukazuje, že společnost Atlas Copco je citlivá k lidským potřebám a pomáhá přežít lidem v chudých zemích.

home

Permanent link to this article: http://1-2012.productivity-magazine.cz/?p=3142&lang=cs